Piramida Cheopsa to genialna maszyna energii rezonansowej
Piramida Cheopsa została poddana badaniom rezonansowym. Wynik? ... ... Egiptolodzy muszą wrócić do szkoły. To jest genialna maszyna energii rezonansowej. Dzięki tym badaniom zgłębianie obserwowanej zasady przenosi się teraz na pole nanocząsteczek. Ale najpierw rzeczy pierwsze. Międzynarodowy zespół fizyków teoretycznych z Uniwersytetu ITMO i Laser Zentrum Hannover badał strukturę rezonansową tzw. piramidy Cheopsa. Celem badań nie było potwierdzenie lub obalenie teorii, że Piramida Cheopsa jest starożytną potęgą.
"Rozważaliśmy strukturę jako cząstkę rezonansowo rozpraszającą fale radiowe" - precyzuje intencje zespołu naukowego dr Polina Kapitanowa , członkini Wydziału Fizyki i Technologii Uniwersytetu ITMO.
Naukowcy w zasadzie zadali sobie dwa pytania:
1) JAKIE SĄ WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE PIRAMIDY CHEOPSA?
2) JAK ODDZIAŁYWAŁOBY TO NA ELMG. FALAMI O DŁUGOŚCIACH REZONANSOWYCH?
Naukowcy stworzyli model testowy. Część numeryczna modelu wykazała, że piramida koncentruje energię elektromagnetyczną w wewnętrznych komorach piramidy, a także pod jej podstawą. Model komputerowy zbudowali w oparciu o dostępne informacje (np. o tym, że wapienny materiał budowlany jest równomiernie rozmieszczony itp.)
"Następnie oszacowaliśmy, że rezonanse mogą być wytwarzane przez fale radiowe o długości od 200 do 600 metrów. Następnie obliczyliśmy odcinek ekstynkcji. " opisuje kierownik badań dr Sc. Andrey Evlyukhin (ekstynkcja = straty energii przez absorpcję i rozproszenie promieniowania). Test ten pomógł naukowcom odgadnąć, jaka część energii rozbijających się fal została pochłonięta lub rozłożona. To dało im ogólny kształt pola elektromagnetycznego wewnątrz piramidy. Stosując analizę wielobiegunową (metoda badania interakcji między złożonym obiektem a polem elektromagnetycznym), stwierdzili, że głównym miejscem, w którym gromadzi się energia elektromagnetyczna jest KOMORA KRÓLEWSKA (oczywiście). Stąd energia "płynie" pod fundamenty, gdzie znajduje się POKÓJ PODZIEMNY 30 metrów pod piramidą.
Nigdy nie wiemy, do czego doprowadzą inne ścieżki badawcze i praktyczne zastosowania. Naukowcy zainspirowali się badaniami nad piramidami, aby przyjrzeć się temu samemu kształtowi piramid, ale tym razem o rozmiarach nanocząsteczek.
Cytat:"Na podstawie tych wyników można by zaproponować nanocząstki, które mogą naśladować podobne efekty w dziedzinie optycznej. W ten sposób mogłyby znaleźć swoje praktyczne zastosowanie, na przykład w nanosensorach i efektywnych ogniwach słonecznych. "
Tzw. Piramida Cheopsa, jest prawidłowo Wielką Piramidą (nie została zbudowana przez Cheopsa), Komora Króla, nie była komorą grobową faraona, służyła zupełnie innym celom,...
Amon
www.strefa44.pl
www.strefa44.com.pl